Cenová ponuka

spravíme vám ponuku?

KONTAKTUJTE NÁS

Mobilné riešenia brán

Mobilné riešenie je určené k použitiu v oblasti zabezpečenia pozemkov a objektov na dobu výstavby, opráv, demolácii… Brány, ktoré predstavujú najdôležitejšie prvky kontroly prístupu, sú vybavené oceľovými základňami a betónovými závažiami, ktoré stabilizujú celú konštrukciu bez nutnosti predchádzajúceho zhotovovania základov a kotvenia.  Brány sú dodávané na miesto určenia v režimu Plug&Play – pripravené k činnosti okamžite po pripojení napájania.

Mobilná brána PI 95

Posuvná brána PI 95 vrátane základne, ktorá umožňuje dočasnú montáž bez nutnosti prípravy základov a kotvenia brány k podkladu. Riešenie obsahuje bránu PI 95 osadenú na oceľovej konštrukcii (surová oceľ), ktorá je zaťažená betónovým závažím.

Zistite viac o bráne PI 95

Mobilná skladacia brána V-KING

Vrátane základne, ktorá umožňuje dočasnú montáž bez nutnosti prípravy základov a kotvenia brány k podkladu. Riešenie obsahuje bránu V-KING osadenú na oceľovej konštrukcii (surová oceľ), ktorá je zaťažená betónovým závažím. Základňa je vybavený konzolou, ktorá spevňuje celú konštrukciu a umožňuje manipuláciu vysokozdvižným vozíkom.

Zistite viac o bráne V-KING

Mobilná skladacia brána TRAFFIC

Vrátane základne, ktorá umožňuje dočasnú montáž bez nutnosti prípravy základov a kotvenia brány k podkladu. Riešenie obsahuje bránu TRAFFIC osadenú na oceľovej konštrukcii (surová oceľ), ktorá je zaťažená betónovým závažím. Základňa je vybavený konzolou, ktorá spevňuje celú konštrukciu a umožňuje manipuláciu vysokozdvižným vozíkom.

Zistite viac o bráne TRAFFIC
© Copyright 2016 matos.sk