Cenová ponuka

spravíme vám ponuku?

KONTAKTUJTE NÁS

Lamelové oplotenia

Lamelové oplotenia - typ PS004 (Žalúzia)

  • Plech ALUZINC + práškové maľovanie sú zárukou najvyššej kvality.
  • 100% súkromie
  • Moderný dizajn
  • Rôzne farby
  • Rozsiahle príslušenstvo

Špeciálne profilovaný tvar im dodáva vysokú tuhosť a estetický vzhľad. Dodatočnou antikoróznou ochranou je lak (nanášaný práškovou metódou), ktorý je k dispozícii vo farbách palety RAL.

Model PS004 je originálny plot. Jeho neobvyklá estetika sa dokonale hodí k moderne usporiadaným predmetom. Vodorovne usporiadané špeciálne profilované prvky pripomínajú okenné žalúzie, čo dodatočne spevňuje nerozbitnú kombináciu charakteru domu a jeho okolia s plotom.

Materiál použitý na výrobu plotu PS004 je plech Aluzinc. Vďaka použitiu tejto suroviny a dodatočnej ochrane v podobe práškového lakovania sme si istí, že plot bude slúžiť mnoho rokov.

Vzory farieb

Galéria PS004

Lamelové oplotenie - zvislé lamely (PS001, PS002, PS003)

PS001 – medzery medzi lamelami 20 – 40 [mm]
PS002 – medzery medzi lamelami 5 – 20 [mm]
PS003 – lamely sú prinitované na konštrukcii obojstranne

Dlhotrvácne, estetické oplotenie s ľahkou montážou, vhodné k rodinným domom alebo iným objektom. Z povrchovo upravených plechových lamiel (pozinkované + práškovo maľované), ktoré sú široké 113 mm, Vám dodáme do Vašich stavebných otvorov: samo­nosnú alebo dvojkrídlovú bránu, bránku a plotové polia. Možnosť výberu v štandardných farbách RAL, iné farby sú možné s doplat­kom.

Vzory farieb

Galéria

© Copyright 2016 matos.sk