Cenová ponuka

spravíme vám ponuku?

KONTAKTUJTE NÁS

Hliníkové ploty - ZALU

Hliníkové ploty značky ZALU sú vyrobené z práškovo lakovaného hliníka, čo zaručuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a jedinečnú estetiku. Modulový systém, ktorý navrhol skúsený tím umožňuje výrobu hliníkového plotu prispôsobeného potrebám najnáročnejšieho užívateľa. Dôraz sa kladie najmä na vysokú kvalitu použitých materiálov pri výrobe prvkov ako: plotové dielce, posuvné brány, krídlové brány, bránky a prístrešky pre odpadkové kontajnery. Hliník je ideálny materiál – odolný, pevný a zároveň ekologický. Všetky ostatné prvky sú vyrobené z nerezovej ocele, čo sa premieta do riešení zaručujúcich spokojnosť na celý život.

Modulový hliníkový systém

Plotové dielce, bránky, brány krídlové a posuvné sú vyrábané technológiou bez zvarov. To umožňuje vytváranie ľubovoľných výplní plotových dielcov pomocou hliníkových systémových profilov ZALU. Modulová štruktúra systémov ZALU umožňuje kombinovať farby profilov v rámci jedného plotového dielca, bránky, brány alebo inej hliníkovej konštrukcie.

Výplne a nosné profily

Systémové výplňové profily ZALU sú konštruované dvojstranne. Profil je z jednej strany hladký a z druhej drážkovaný. Táto úprava zvyšuje možnosť kombinácie so štylistikou plotových dielcov, bránok, brán a iných hliníkových konštrukcií. Výplne sa montujú vodorovne s medzerami, ktoré si možno slobodne zvoliť. Medzery môžu byť v rámci jedného plotového dielca tiež rôzne.

Vzory farieb

Profily ZALU sa štandardne vyrábajú vo farbách: RAL7016, RAL9005, RAL9006, RAL 8017, RAL 8019 a RAL 8028. Ostatné farby z palety RAL sú dostupné za príplatok a čakacia doba na realizáciu objednávky sa predĺži. PERSONALIZÁCIA – modulová štruktúra umožňuje vytvárať akékoľvek farebné usporiadanie v konečných výrobkoch tak, aby ich štýl čo najlepšie vyhovoval cieľovému prostrediu.

Kombinované oplotenia

© Copyright 2016 matos.sk